Kurye çalışmalarının yerini doldurduğu işleve bakıldığında bu hizmetlerin sadece gün içerisinde kişilere sağlanıyor olması bir noktada eksik kalmasıyla dikkat çekmektedir. Bizler İkitelli kurye olarak müşterilerimizin sadece gündüz mesai saatlerinde iş vakitlerinde değil aynı zamanda mesai saatlerinin sonrasını kapsayan gece vakitlerinde de kurye hizmetlerine ihtiyaç duyabileceğini düşünerek hizmetlerimizi en geniş kapsamıyla sunmaya gayret gösteriyoruz. Nöbetçi kurye adı verdiğimiz sistem sayesinde tatil zamanları ve iş saatlerinin dışında da acil gönderilerinizin yerine ulaştırılmasını sağlıyoruz. Bu sayede işle ilgili ya da acil durumlar gerektiren teslimatlarınızın yapılması için ertesi günü beklemeden hizmet almanız da mümkün olabiliyor.

Testler ve Kontrollerle Güvenli Teslimatlar

Moto kurye hizmetleri ile ilgili olarak pek çok kişinin endişe ettiği noktalardan biri moto kurye hizmetlerinin güvenilir şekilde yapılmıyor olmasıdır. Bununla ilgili olarak özellikle İkitelli’de moto kurye çalışmalarımızı sürdürürken sektör için de bir yenilik sayılabilecek kontroller bütünüyle kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Bu amaç doğrultusunda İkitelli moto kurye olarak tüm moto kurye personelimizin düzenli olarak motosikletlerinin bakımını yaptırmasını kontrol ediyor ve bununla birlikte kendilerinin psikolojik ve zihinsel olarak trafiğe çıkma yeterliliklerini ortaya koyan testleri yaptırmalarını sağlıyoruz. Bu sayede sizler teslimatları yaptırmak için gönderilerinizi bize ulaştırdıktan sonra gözünüz arkada kalmadan sadece gönderinin yerine ulaşmasını beklemeye başlıyorsunuz.

Moto Kuryeyle Teslimatta Gönderi Zarar Görür Mü?

Pek çok kişi moto kuryelerin dışarıdan sahip olunan yanlış algısından dolayı teslimatların trafik içinde araç akışına kıyasla oldukça hızlı şekilde hareket eden motosikletler yapılırken gönderilerin zarar görebileceğini düşünüyor. Oysa diğer kurye gönderim çalışmaları ile bir karşılaştırma yapıldığında moto kuryelerle verilen hizmetlerimizin sadece birkaç kişinin gönderilerini yapmaya ya da VIP kurye seçenekleri ile sadece tek bir kişinin gönderilerini yerine ulaştırmaya yönelik olmasına dikkat edildiğinde kuryelerin en güvenli şekilde yerine ulaştırıldığı görülebilmektedir. Firma olarak İkitelli motor kurye adını daha ileriye taşıyacak şekilde hizmetlerimizin kalitesini artırmaya devam ederken hem moto kurye kadromuzu hem de motosikletlerimizi geliştirerek daha iyi hizmetler verir duruma gelmeye gayret gösteriyoruz.