İstanbul’un hareketli ve kalabalık semtlerinden İkitelli kurye ihtiyacının fazla olduğu semtlerden bir tanesidir. İkitelli moto kurye semtin hızlı gönderi ulaştırma ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir. Özellikle kurumsal gönderilerde gönderi sayısının fazla olması ve dolayısıyla kurye hizmetlerinin yoğun olarak kullanılması maliyetlerin artmasını beraberinde getirmektedir. Bu maliyet artışı sorununu çözmek ve müşterileri memnun edecek bir hizmet sunma gayesiyle abonelik sisteminden yararlanılmaktadır. Abonelik sistemi, daha ekonomik şartlarda motorlu kurye hizmetlerinin hız ve kalitesinden yararlanabilme olanağı sunmaktadır. Bu sistemde aylık sabit bir ücret ödemek koşuluyla istenilen anda kurye hizmeti alınabilmektedir.

İkitelli Kurye Hizmetlerinde Güven ve Kalite

İkitelli motor kurye olarak çalışma prensibimiz müşterinin firmamıza duyduğu güveni devam ettirmek ve hizmet kalitesini bozmadan sürekli ileriye taşımaktır. Bu amaçla kurye hizmetlerimizde teknolojik gelişmeler dâhil her türlü olanaktan yararlanılmaktadır. Hizmet kalitesini sağlamanın en önemli unsurlarından biri olarak çalıştırdığımız personele ve davranışlarına özen göstermekteyiz. Personelimiz motosiklet kullanımındaki başarısının yanı sıra insani özellikleri ve nezaketi ile de değerlendirilmektedir. Bu sayede müşteri ile iyi iletişim kurulması mümkün olmaktadır. Ayrıca hizmet kalitesi ve hızını personelin inisiyatifine bırakmayarak çeşitli araçlarla kontrol altında tutmaktayız. Yer tespit eden teknolojik cihazlar ile motorlu kuryenin güncel konumunu tespit etmekte ve teslimat bilgisini anlık olarak alabilmekteyiz. Motorlu kuryeler tarafından merkeze bildirilen teslimat bilgilerini aynı zamanda çeşitli yollarla müşterilerimize iletmekteyiz.

İkitelli’de Günün Her Saati Kurye Hizmeti Alabilirsiniz

İkitelli motorlu kurye olarak normal ya da ekspres kurye olarak verdiğimiz hizmetler için saat sınırı olmaksızın personel görevlendirmekteyiz. Mesai saatleri içerisinde değilken dahi herhangi bir adrese ulaştırmak istediğiniz bir paket varsa ve zamanınız sınırlı ise motorlu kuryelerimiz dilediğiniz saatte verdiğiniz konuma ulaşarak paketinizi teslim alacak ve en hızlı şekilde varış noktasına ulaştıracaktır. Taşınması yasak olmayan ve motorda taşınabilecek boyuttaki her türlü paketinizi mesai dışında da kuryelerimiz aracılığı ile dilediğiniz noktaya gönderebilirsiniz. Mesai dışı kurye hizmetlerimiz ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız müşteri hizmetlerimizle iletişim kurabilirsiniz.