İstanbul çok büyük bir nüfusa ev sahipliği yapmakla birlikte on binlerce firma ve İşletmeyi de bünyesinde barındırmaktadır. Bu sebeple gün içerisinde çok ciddi trafik sorunlarının yaşandığı İstanbul bölgesinde acil olan evrakların ve dosyaların gönderiminde kurye firmaları devreye girmektedir. İkitelli gibi medya firmalarının da bulunduğu farklı bir bölgede kurye hizmeti vermek ancak bizim gibi tecrübeli bir kurumun başarabileceği uygulamalar bütününden oluşmaktadır. Bu sebeple kurumumuz İkitelli kurye çok uzun zamandır bölgede her türlü kurumsal taleplerinize modern çözümlerle yanıtlar vermektedir. Böylece yüz güldüren hizmetlere imza atılarak çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde evrak ve dosyalarınız istenen adrese teslim edilebilmektedir.

İkitelli Moto Kurye Uygulamaları

Firmamız alanında sorunsuz uygulamalarla bütün kurumsal ve bireysel taleplere anında çözümler sunmaktadır. Bizimle bir telefon veya internet üstünden iletişime geçildiğinde sahada olan motorize ekiplerimizi yönlendirerek evrak veya dosyalarınız alınarak istenen adrese teslim edilmektedir. Çok farklı çözümler müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillenmiş durumdadır. Bunlar arasında yer alan standart, Express ve vip moto kuryelerde değişen zaman aralıklarında teslimat opsiyonu bulunmaktadır. Eğer acil ve hemen teslim edilmesi gereken evraklarınız varsa Express ile VIP moto kurye uygulamalarımızı tavsiye ederiz. Böylece yarım saat ile 90 dakika arasında değişen zaman aralıklarında teslimat imkânına kavuşmuş olursunuz. Standart İkitelli moto kurye hizmetinde bile en uzak lokasyonlara maksimum 210 dakika içerisinde evraklarınızı gönderebilmekteyiz. Ayrıca teslimat sırasında ekstra güvenlik opsiyonları devreye girmektedir. Arzu ettiğiniz takdirde İmza karşılığı veya kimlik ibrazlı olarak evraklar teslim edilebilmektedir.

Uygun Fiyatlı İkitelli Motorlu Kurye Teslimatları

Gün içerisinde sürekli olarak evrak göndermek durumunda kalan firmalar için İkitelli motorlu kurye işletmemizin abonelik uygulaması bulunmaktadır. Böylece son derece ekonomik fiyatlara istenen uzaklıklara gönderileriniz ulaştırılmaktadır. Çok tecrübeli ve eğitimli bir motorize ekip bulunduğundan dolayı hiçbir şekilde adres karışıklığı veya gönderinizin teslim edilmemesi gibi bir durumla karşılaşma yaşamazsınız. Sadece gündüzleri değil geceleri de 7 gün 24 saat konsepti ile hizmet vermekte olan firmamızın uygulamalarından faydalandığınızda en ekonomik çözümlerle evrak gönderiminin rahatlığını yaşamış olacaksınız.